Адреса

вул. Володимирська, буд. 42, оф. 30

«Вибране. Поезії. Поеми». Борис Олійник

Видавництво «Етнос», м. Київ, 2009 р., 640 с. Передмова Михайла Шевченка. Обкладинка тверда, книжка нова. ISBN 966-522-270-8.
190 ₴
Всього:
UAH
Купити

Також рекомендуємо

До видання увійшли вибрані твори видатного українського поета і громадського діяча, лауреата Шевченківської премії академіка Бориса Ілліча Олійника. Головні мотиви його творчості ‑ утвердження людської особистості, висоти духу і моралі, соціально-філософські роздуми про долю рідного народу, історію, сьогодення і майбутнє України.

Михайло Шевченко: «Борис Олійник безперечно унікальна постать в українській культурі, політиці та філософії у землях близьких і землях далеких, один з найбільших поетів другої половини XXстоліття. Таким він вийшов і на перевал двох тисячоліть, не втрачаючи висхідного вектора, лишаючись в авангарді розвою національної культури.

І сьогодні він, по суті, єдиний зі свого покоління, хто працює на повну потужність дарованого Богом і особисто заявленого таланту, спектрально аналізуючи все, що діється в суспільстві і в душі народу. Знакомита і здалеку помітна фігура. Багато хто його боготворить і глибоко шанує, багато хто йому заздрить, а то й побоюється його. Але всі на нього оглядаються. І є в тому резон ‑ протягом усього життя поет і громадянин Борис Олійник не зробив жодної серйозної помилки. З якимсь особливим даром бачення він ішов попереду, за ним звіряли свій вибір багато молодших і старших побратимів. Воістину життя цієї людини ‑ своєрідний пролог для суспільства».

Authorization popup`s images for favorites
Для додавання товарів в обране Вам необхідно авторизуватись