Адреса

вул. Володимирська, буд. 42, оф. 30

«Прибутні люди». Василь Захарченко

Видавництво «Грамота», м. Київ, 2007 р., 656 с. Передмова М.Ф. Слабошпицького. Обкладинка тверда, книжка нова. ISBN 978-966-349-069-5
190 ₴
Всього:
UAH
Купити

Також рекомендуємо

До книги відомого прозаїка Василя Захарченка увійшли романи «Прибутні люди», «Білі вечори» та повість «...І настали жнива».

Роман «Прибутні люди», який написано на документальній основі, вперше в українській літературі ґрунтовно, масштабно, відкрито показує страхітливу трагедію українського народу ‑ голод 1947 року. На тлі цих апокаліптичних подій автор підкреслює людяність і шляхетність народу.

Твори відзначаються глибоким психологізмом, автор зображує своїх героїв у драматичних ситуаціях, коли найповніше виявляються людські характери.

Михайло Слабошпицький: «Василь Захарченко ‑ дуже український письменник. Ясна річ, це передовсім відчутно з сюжетів його творів. Ті сюжети ‑ особливо з останніх двох десятиліть ‑ сторінки випробувань саме нашого народу в несамовито тяжкому для нього XXстолітті: голодомор, репресії, братовбивча громадянська війна, Друга світова війна, немилосердно тяжке повоєння... ‑ все це наше, все це ми перейшли, втрачаючи мільйони життів. У таких Захарченкових оповіданнях, як, скажімо, «Танці після розстрілу» чи «Сімнадцять георгіївських кавалерів», національної історії більше, аніж у деяких підручниках з цього курсу. У Захарченка це не переказ подій, а трагічні людські долі в контексті минулого, відтворення історичного матеріалу в конкретній людській біографії, на екрані людської душі».

Authorization popup`s images for favorites
Для додавання товарів в обране Вам необхідно авторизуватись