Адреса

вул. Володимирська, буд. 42, оф. 30

«Скульптор з Лемківщини». Дмитро Степовик

Видавництво: Київ, «Дніпро», 2024. — 352 с.: іл..Палітурка тверда. Книжка нова. Монографія «Скульптор з Лемківщини. Життя і творчість Михайла Черешньовського». Серія «Життя славетних». ІSВN 978-617-8328-13-9
270 ₴
Всього:
UAH
Купити

Також рекомендуємо

Книга  Дмитра Степовика приурочена  видатному скульптору з української еміграції  Михайлу Черешньовському (1911–1994). В монографії зроблено огляд та аналіз станкової й монументальної скульптури, а також декоративної різьби, яку майстер виконав в Україні, Польщі, Німеччині, Канаді і Сполучених Штатах Америки.

Творчість скульптора світового рівня нерозривно пов’язана  з його надзвичайно цікавим, сповненим багатьох драматичних і героїчних сторінок особистого життя. Михайло Черешньовський  походить  з  Лемківщини. Саме  краса гірського краю, її самобутня  архітектура, ужиткове різблярське мистецтво, пісенна лірична традиція та неймовірна працелюбність лемків розвинули та збагатили талант майстра.

Книга написана на основі вивчення документальних  матеріалів  та головним чином на основі інтерв’ю автора з Михайлом Черешньовським у Нью-Йорку на початку 90-х років минулого століття.

Книга розрахована на культурологів, мистців і мистецтвознавців, викладачів і студентів гуманітарних навчальних закладів, на широке читацьке коло.

Authorization popup`s images for favorites
Для додавання товарів в обране Вам необхідно авторизуватись